Hurricane Factory - prožijte několik minut ve větrném tunelu v Praze!

Hurricanefactory

Hurricane Factory - STORM - 1 osoba za 3 minuty Zobrazit větší

Více informací

Hurricane Factory

HURRICANE FACTORY Prague je jediný větrný tunel v České Republice. Je to místo, kde můžete létat, vznášet se a vyzkoušet si tak sílu hurikánu. V prosklené letové komoře o průměru 4,3 metrů a celkové výšce neuvěřitelných 14 metrů proudí vzduch rychlostí až 270 km/h, což je rychlost opravdového hurikánu. Vy však létáte v bezpečné výšce a pod neustálým dohledem zkušeného instruktora.

 

Hurricane Factory - jak to funguje

Každý klient nejdříve projde krátkou instruktáží, kde se seznámí se základními principy létání ve větrném tunelu (základní polohou těla, signály, díky kterým bude v průběhu letu komunikovat s instruktorem). Následně je mu zapůjčeno potřebné vybavení (kombinéza, brýle, helma) a jde se létat. V letové komoře je klient vždy s instruktorem, který mu pomáhá a učí ho, jak ovládat své tělo v proudu hurikánu. Klienti se v tunelu střídají po krátkých vstupech.

Tunel HURRICANE FACTORY je vybaven záznamovým systémem, který umožňuje získat DVD nebo fotografie z vašeho letu jako vzpomínku na tento nevšední zážitek. Kolem letové komory je prostor vyhrazený pro diváky. Váš let tak mohou sledovat kamarádi či rodina.

Létat může každý s výjimkou dětí mladších 5 let, těhotných žen, osob pod vlivem alkoholu či jiných omamných látek, osob s poruchou krevního oběhu a srdce, osob s problémy se zády, plotýnkami či jakýmkoli zraněním.

 

Huricane Factory a zdravotní stav

zážitek není vhodný pro těhotné ženy, osoby pod vlivem alkoholu či jiných omamných látek. Osoby s poruchou krevního oběhu a srdce, osoby s problémy se zády, plotýnkami či jakýmkoli zraněním.

1 500 Kč s DPH

Zakoupením tohoto produktu získáte až 18 věrnostních bodů. Za obsah Vašeho košíku získáte celkem 18 věrnostních bodů , které mohou být převedeny na slevový kupón v hodnotě 18 Kč.


Detail slevy:

Varianta 1

STORM - 1 osoba za 3 minuty

Varianta 2

STORM - 1 osoba na 3 minuty po- čt

  • cena platí od pondělí do čvrtka

Příplatky:

Na místě lze objednat:
DVD záznam z letu - 300 Kč
Fotografie z letu - 1-4 ks - 50 Kč/ks
Fotografie z letu - 5-9 ks - 47 Kč/ks
Fotografie z letu - 10 a více ks - 45 Kč/ks
Příplatek za USB 100 Kč, zaslání na e-mail bez příplatku

 

Platnost voucheru:

Do 30.9.2017

 

Rezervace:

  • Voucher nám zašlete na email info@maxnakup.cz spolu s datem, které chcete rezervovat a následně Vám termín  potvrdíme.

 

Storno podmínky: 

  • Rezervaci je možné změnit nejpozději 3 dny (72 hodin) před termínem uskutečnění.

 

Kontakt:

HURRICANE FACTORY
Tupolevova 736
19900 Praha 9
Letňany

Bezplatná linka: 800 888 975
Mobile: +420 734 279 782

recepce@hurricanefactory.com

www.hurricanefactory.com