Poznejte strašidelnou Prahu. Pojďte se bát a prožijte nezapomenutelné chvíle v nejkrásnějších místech Prahy

Strašidelná Praha

Sleva! Poznejte strašidelnou Prahu. Pojďte se bát a prožijte nezapomenutelné chvíle v nejkrásnějších místech Prahy Zobrazit větší

Více informací

Poslechněte si strašidelné historky z Pražských zákoutí a prohlédněte si tajemná zákoutí – tato procházka je ve vaší režii

Myslíte si, že znáte Prahu dostatečně? Neznáte Prahu vůbec a chcete se dozvědět ty nejzajímavější informace? Pak tu pro vás máme balíčky na komentované prohlídky se zkušenými průvodci. Co vyprávěl skřítek Sýpek? Co se stalo na Vyšehradě? Chcete si prohlídnout Hrad zvenčí, i jeho interiér? Zajímají vás strašidla na Kampě a na Malé straně? Chcete si s celou rodinou udělat krásné odpoledne a dozvědět se spoustu zajímavostí? Stačí si zakoupit voucher a nechat se provést časy minulými v současné Praze.

 

Otázky a odpovědi:

  •  Můžeme s sebou vzít i malé děti?

Ano, samozřejmě, jsou vítány. Procházka je vhodná pro děti od pěti let, ale mladší s sebou rádi vezmeme též. Navíc děti do šesti let neplatí.

  •  Můžeme přijet s dětským kočárkem či s invalidním vozíkem?

Ano, samozřejmě, kočárek pro nás nepředstavuje žádný problém, na trase nejsou schody. Cesta je dobrá. Pokud jde o členy výpravy s nejrůznějším omezením, určitě po dohodě všechny případné problémy vyřešíme :)

  •  Co počasí, co když bude pršet?

Vycházky se konají za každého počasí. U individuálních exkurzích je možné termín při extrémní nepřízni počasí přesunout.

  •  Máme prarodiče v pokročilejším věku. Ujdou to?

Pokud jsou normálně pohybliví, určitě ano. Pokud jde však o osobu, na kterou je třeba brát zvláštní ohled, protože nemůže chodit běžným tempem, je lepší objednat individuální procházku.

  •  Budeme se moci po cestě občerstvit?

Je rozhodně lepší mít něco k pití s sebou. Ale určitě vám nikdo nebude bránit se případně zastavit u některého z lákavých kiosků.

1 200 Kč s DPH

-400 Kč

1 600 Kč s DPH

Zakoupením tohoto produktu získáte až 12 věrnostních bodů. Za obsah Vašeho košíku získáte celkem 12 věrnostních bodů , které mohou být převedeny na slevový kupón v hodnotě 12 Kč.


Detail slevy:

  •  Rodinná procházka v individuálním termínu
  •  Děti do 6 ti let zdarma
  •  Termín a trasu vybíráte vy
  •  Voucher je určen pro max. šest osob, případné osoby navíc za příplatek 100 Kč
  •  Délka procházky 90 – 120 min

 

Platnost voucheru:

Do 31.8.2017

 

Rezervace:

Termín rezervujte prostřednictvím e-mailu info@strasidelnapraha.cz a do předmětu uveďte maxnakup. Do těla mailu napište kódy voucherů, počet osob (i počet dětí do 15 let a počet neplatících dětí do 6 let), požadovaný termín a váš kontaktní telefon.

 

Storno podmínky:            

Rezervaci je možné zrušit nejdéle 24 hodin před začátkem akce prostřednictvím e-mailu, jinak voucher propadá.

 

Kontakt:

StrasidelnaPraha.cz

Mobil: +420 603 215 324

E-mail: info@strasidelnapraha.cz

http://www.strasidelnapraha.cz