4 denní zájezd s ubytováním do italských Benátek, Verony a na ostrov Burano

Zájezdové centrum s.r.o., zájezd do Itálie

Sleva! 4denní zájezd s ubytováním do italských Benátek, Verony a na ostrov Burano Zobrazit větší

Více informací

Za romantikou do Benátek a Verony

Vyrazte na okouzlující zájezd do jedinečných Benátek. Toto unikátní město nabízí nespočet historických památek, kavárniček a romantických výhledů. Během zájezdu navštívíte lodí také ostrov Burano a další historické město Veronu. Stačí si vybrat termín a vyrazit vstříc zážitkům.

Kdy vyrazíte?

 • 28.09. – 01.10. Státní svátek

Cena zahrnuje:

 • dopravu autobusem,1 x ubytování v hotelu se snídaní, služby průvodce, pojištění proti úpadku

Cena nezahrnuje:

 • jízdenku na parník celodenní 600 Kč, turistická taxa + parkovné 10 €, příplatek za pokoj obsazený 2 osobami, vstupy do navštěvovaných objektů a cestovní pojištění                          

Odjezdy: 

 • z Prahy, Plzně a Rozvadova (svoz z Brna a Pávova s příplatkem  300 Kč / os.)

Program zájezdu:

1. den: V podvečer odjezd z ČR.

2. den: Ráno příjezd do městečka Punta Sabbione odkud se necháme převézt lodí do romantických Benátek. Benátky jsou největším městem oblasti Benátsko na severu Itálie. Centrum města leží na laguně, čímž jsou Benátky naprostým unikátem a vy si tak jistě zapamatujete kolorit kanálů, mostů a zpěvu gondoliérů.

V dopoledních hodinách se vydáme pronajatou lodí objevovat krásy Benátska. Jako první navštívíme ostrůvek s pestrobarevnými domky, nazývaný také ostrovem pohody a klidu – Burano,  

Odpoledne se společně s průvodcem vydáte do centra Benátek - navštívíte jediné benátské náměstí Plazza San Marco  s Bazilikou sv. Marka, Dóžecím palácem a  věží Kampanila, odkud je překrásný výhled na celé Benátky. Budeme moct obdivovat majestátnost nejznámějšího mostu Ponte Rizoto, který spojuje městské části San Marco a San Polo a který je podpírán 12 000 kůly. Zde bude také možnost navštívit místní galerie a muzea, vydat se na romantickou plavbu po městských kanálech nebo třeba navštívit místní tržiště, kavárničky či obchůdky. V období Karnevalu se zúčastníme aktuálního programu na náměstí St. Marco. Večer odjezd na hotel.

3. den: Dopoledne potěšíme milovníky historie, prohlídkou překrásného města Verony – památku UNESCO, kde budou moci obdivovat nejen Veronskou arénu ale navštíví i rodný dům hrdinky Shakespearovského románu, Julie.

Cestou zpět do ČR se ještě zastavíme  na pobřeží jezera Lago di Garda, které se nachází v subtropické oblasti s ojedinělou bujnou vegetací, kde nejsou ojedinělé palmy, citrusy a kaktusy.v oblasti Lago di Garda, u lanovky, která vás vyveze na horu Monte Baldo, vévodící celé oblasti. Moderní lanovka se během jízdy otáčí a tak Vám umožní z ptačí perspektivy obdivovat krásu okolní krajiny. Pokud jste vyznavači pěší turistiky a budete chtít trochu protáhnout své tělo, můžete v polovině cesty vystoupit a užít si trochu horské turistiky.

4. den: Dopoledne příjezd do ČR 

2 490 Kč s DPH

-2 500 Kč

4 990 Kč s DPH

Bought2 16 Customers

Zakoupením tohoto produktu získáte až 24 věrnostních bodů. Za obsah Vašeho košíku získáte celkem 24 věrnostních bodů , které mohou být převedeny na slevový kupón v hodnotě 24 Kč.


Detail slevy:

 • 4 denní zájezd do Benátek a Verony
 • Cena pro 1 osobu
 • Návštěva slavných památek
 • Návštěva ostrova Burano
 • Mnoho termínů na výběr
 • V ceně doprava a služby průvodce, 1x ubytování a snídaně, pojištění
 • Několik odjezdových míst

Platnost do:

 • dle termínů

Podmínky uplatnění:

Rezervace: Před zakoupením si v cestovní kanceláři ZÁJEZDOVÉ CENTRUM s.r.o. Telefonicky - tel : 775 705 240nebo e-mailem zajezdovecentrum@seznam.cz ověřte dostupnost Vámi vybraného termínu a ubytování, proveďte si rezervaci na Vaše jméno. Po zakoupení co nejdříve uplatněte voucher u cestovní kanceláře ZÁJEZDOVÉ CENTRUM s.r.o. - pošlete číslo voucheru, termín a nástupní místo e-mailem na zajezdovecentrum@seznam.cz, a to nejpozději do 48h od zakoupení voucheru ! Po zakoupení podepíšete s kanceláří ZÁJEZDOVÉ CENTRUM s.r.o. standardní cestovní smlouvu. Od této chvíle se stáváte klientem cestovní kanceláře.

STORNO: Po podpisu cestovní smlouvy se STORNO řídí VOPCK

Pořadatel zájezdu:

Zájezdové Centrum s.r.o.

Čelakovského 503/14, 500 02 Hradec Králové

www.zajezdovecentrum.com

Tel.: 775 705 240