4 denní poznávací zájezd do nádherné Paříže, Versailles a do lázní Amberg

Zájezdové centrum s.r.o., zájezd do Francie

Sleva! 4denní poznávací zájezd do nádherné Paříže, Versailles a do lázní Amberg Zobrazit větší

Více informací

Kouzelná Paříž, Versailles i odpočinek v lázních

Paříž je město, které by člověk měl alespoň jednou za život navštívit. Během tohoto 4denního zájezdu navštívíte všechny významné památky v samotné Paříži, ale také ve Versailles. V rámci voucheru máte ubytování, snídani, dopravu a služby průvodce. Na zpáteční cestě se navíc zastavíte ve známých termálech v německém Ambergu. Už se těšíte?

Kdy vyrazíte?

 • 03.07. – 06.07. - Cyril a Metoděj
 • 27.07. – 30.07.
 • 24.08. – 27.08.
 • 28.09. - 01.10.
 • 26.10. – 29.10.

Cena zahrnuje:

 • dopravu autobusem, 1 x ubytování v hotelu Premiér Classe ** se snídaní, služby průvodce, pojištění proti úpadku

Cena nezahrnuje:

 • příplatek za pokoj obsazený  2 os. 200 Kč / os. ,vstupy do památek, jízda po Seině 400 Kč / děti 200 Kč, metro  300 Kč, vstupné do lázní 5 EUR/ děti 2,5 EUR  a cestovní pojištění                                            

Ceny vstupů - u většiny památek - zdarma do 25 let včetně 

Versailles zámek: 15 € + 9 €  -  zahrady zdarma. Eiffelova věž: 3. patro výtahem 17 €, 2. patro výtahem 11 €, 2. patro pěšky 7 €, Musée d’Orsay: 10 € ,Centre Pompidou: 11 €, Tour Montparnasse: 15 €. muzeum voskových figurín 24,50 €,  Louvre: 15 €.

Odjezdy: z Brna, Jihlavy,  Prahy a Plzně 

Program zájezdu:

1. den: Odjezd v odpoledních hodinách přes Rozvadov, Reims do Paříže

2. den: Po ranní probouzecí přestávce dojedeme do Versailles, prohlídka překrásných královských zahrad s mistrovsky udržovanou vegetací a spoustou soch a fontán, přičemž nesmíme vynechat především ty nejznámější – Apollonovu a Neptunovu, ale i méně známý  Velký a Malý Trianon  V případě zájmu můžete navštívit noblesní barokní sídlo krále  Ludvíka XIV. Odpoledne se vrátíme do Paříže a navštívíme supermoderní čtvrt La Defénse, která svým moderním pojetím a obřími mrakodrapy bez diskuze patří k dominantám Paříže. Zde budete mít i možnost nákupů. Večer navštívíme 210 m vysokou věž Tour Montparnasse s panoramatickou terasou, z níž si užijete nejkrásnější výhled na osvětlenou metropoli, nazývaný Paříž ve 360 stupních.

3. den:  Tento den nás čeká celodenní prohlídka  Paříže, přičemž se můžete těšit na opravdu nabitý program toho nejhezčího, co Paříž nabízí. Jako první nás čeká průjezd autobusem kolem  Sportovního stadionu v Bercy, náměstí Bastily, Notre Dame, Radnice, Louvre, nám. Concorde, Champs Elysées, místo, kde zahynula princezna Diana, shlédneme také Napoleonův Vítězný oblouk za řekou Seinou To vše uvidíme úvodem z autobusu, abychom si to osobně později prohlédli při celodenní pěší prohlídce města.

Autobus nás vysadí v blízkosti Eiffelovy věže. Zde také začneme s prohlídkou. Poté se vydáme přes Martova pole, Invalidovnu - hrobka císaře Napoleona projdeme po nábřeží Seiny kolem Museé d’Orsay  k Lucemburským zahradám a přes Latinskou čtvrt s Pantheonem a univerzitou Sorbona až ke gotické katedrále Notre Dame. Odtud se vydáme k modernímu kulturnímu centru - Centre Pompidou a následně k nejslavnější galerii světa Louvru. Pro zájemce máme dále připravenu návštěvu čtvrti umělců Montmartre, jehož atmosféra Vás uchvátí. Budete mít možnost výstupu k chrámu Sacré-Coeur, navštívíme náměstí umělců a uvidíme Muže, který prochází zdí v domě J. Maraise. Nakonec zamíříme za pobavením ke kabaretu Moulin Rouge do uliček hříchu v Place Pigalle a dokonce se nám naskytne příležitost navštívit muzeum sexu. Následně přejedeme k pobřeží, kde se s rozsvícenou Paříží rozloučíme jízdou lodí po Seině. Večer odjezd do ČR.

4.den: Ráno se zastavíme v Německu v termálních lázních v Ambergu (několik bazénů, saun, tobogány, divoká řeka a jiné vodní atrakce), kde strávíme velmi příjemný čas po namáhavé cestě. O tomto pobytu mnozí říkají, že pokud lodičky v Paříži jsou tou třešničkou na dortu, tak pobyt v lázních je šlehačka na té třešničce. v odpoledních hodinách příjezd do ČR

Nástupní místa:

Praha Florenc – Beroun - Plzeň – Rozvadov 


Svo
z do Prahy je možný z následujících míst:

Brno, Jihlava, Hradec Králové, Pardubice za 300 Kč

2 290 Kč s DPH

-2 700 Kč

4 990 Kč s DPH

Bought2 19 Customers

Zakoupením tohoto produktu získáte až 22 věrnostních bodů. Za obsah Vašeho košíku získáte celkem 22 věrnostních bodů , které mohou být převedeny na slevový kupón v hodnotě 22 Kč.


Detail slevy:

 • 4 denní zájezd do Paříže a lázní Amberg
 • Cena pro 1 osobu
 • Návštěva slavných památek
 • Návštěva Versailles
 • Mnoho termínů na výběr
 • V ceně doprava a služby průvodce, 1x ubytování a snídaně, pojištění
 • Několik odjezdových míst

Platnost do:

 • dle termínů

Podmínky uplatnění:

Rezervace: Před zakoupením si v cestovní kanceláři ZÁJEZDOVÉ CENTRUM s.r.o. telefonicky te : 775 705 240nebo e-mailem zajezdovecentrum@seznam.cz ověřte dostupnost Vámi vybraného termínu a ubytování, proveďte si rezervaci na Vaše jméno. Po zakoupení co nejdříve uplatněte voucher u cestovní kanceláře ZÁJEZDOVÉ CENTRUM s.r.o. - pošlete číslo voucheru, termín a nástupní místo e-mailem na zajezdovecentrum@seznam.cz, a to nejpozději do 48h od zakoupení voucheru ! Po zakoupení podepíšete s kanceláří ZÁJEZDOVÉ CENTRUM s.r.o. standardní cestovní smlouvu. Od této chvíle se stáváte klientem cestovní kanceláře.

STORNO: Po podpisu cestovní smlouvy se STORNO řídí VOPCK

Pořadatel zájezdu:

Zájezdové Centrum s.r.o.

Čelakovského 503/14, 500 02 Hradec Králové

www.zajezdovecentrum.com

Tel.: 775 705 240