4 dny u moře - Benátky, Itálie v miniatuře a republika San Marino

Zájezdové centrum s.r.o.

Sleva! Prodloužený víkend-4 dny u moře - Benátky, Itálie v miniatuře a republika San Marino Zobrazit větší

Více informací

Neopakovatelné dny strávené v Itálii. Užijte si neopakovatelnou atmosféru nejznámějšího italského města Benátek, navštivte zábavný park v Rimini a oddejte se neodolatelnému kouzlu republiky San Marino, kde se nákupy opravdu vyplatí!

 

TERMÍNY:   8.6. - 13.6. , 27.9. – 2.10.

Program:

 1. den: ve večerních hodinách odjezd z ČR
 2. den dopoledne, příjezd do Rimini, ubytování a odpoledne možnost koupání

 

 1. den ráno přejezd do Republiky San Marino - italsky zní plný název Serenissima Repubblica di San Marino - Nejvznešenější republika San Marino – která je malým státem ležícím v italském vnitrozemí, nedaleko turistického centra Rimini. Je obklopen hřebeny Apeninského poloostrova a jeho dominantou jsou tři skalní štíty hory Monte Titáno, podle kterých je nazván i typický sanmarinský koláč a jsou zobrazeny i na vlajce San Marina. Na každém štítu ční do krajiny monument středověké pevnosti a Vy si připadáte jako v pohádce.

 

San Marino je unikátní středověké městečko s celou řadou historických památek, muzeí a galérií. Jsou zde nízké daně a tak lze nakoupit levněji než v kterékoliv jiné oblasti Itálie Ceny jsou zde opravdu nízké a lze zde levně nakoupit drahé oblečení různých značek, keramiku, šperky, parfémy, slavné likéry, meče či různé dýky, spodní prádlo a mnoho dalších věcí a suvenýrů, které je zde neskutečné množství. Takže pokud nákupy v Itálii, jedině v San Marinu.

 

 1. den dopoledne volný program a koupání odpoledne se vydáme do zábavného parku Italia in Miniatura, který se nachází asi 10 km od Rimini..Na ploše 85 000m2 se nachází 273 miniatur v měřítkách 1:25 a 1:50. Zobrazují snad všechny známé a důležité italské památky a v oddělené části také některé památky evropské. Součástí parku jsou i další atrakce - model Benátek, který projedete na člunu, lunapark, hrad s vodními stříkačkami, dinopark, dětskou autoškolu, Piazza Italia s malými představeními divadla, vodní skluzavku Canoe, malý okruh kolejnicového vláčku Arcobaleno a samozřejmě také odpočinkové zóny a Restaurace a obchůdky se suvenýry
 2. den: ráno příjezd do městečka Punta Sabbione odkud se necháme převézt lodí do romantických Benátek. Benátky jsou největším městem oblasti Benátsko na severu Itálie. Centrum města leží na laguně, čímž jsou Benátky naprostým unikátem a vy si tak jistě zapamatujete kolorit kanálů, mostů a zpěvu gondoliérů.

Prohlídka města s průvodcem: 

Navštívíte jediné benátské náměstí Plazza San Marco  s Bazilikou sv. Marka, Dóžecím palácem a  věží Kampanila, odkud je překrásný výhled na celé Benátky. Budeme moct obdivovat majestátnost nejznámějšího mostu Ponte Rialto, který spojuje městské části San Marco a San Polo a který je podpírán 12 000 kůly. Projedeme se také vaporettem po hlavním kanálu Grande, kolem něhož se nachází nejhezčí perly benátské architektury.

 

V podvečer odjezd do ČR.

 1. den: příjezd do ČR v brzkých ranních hodinách

3 290 Kč s DPH

-3 700 Kč

6 990 Kč s DPH

Zakoupením tohoto produktu získáte až 32 věrnostních bodů. Za obsah Vašeho košíku získáte celkem 32 věrnostních bodů , které mohou být převedeny na slevový kupón v hodnotě 32 Kč.


Detail slevy:

Varianta 1

 • doprava autobusem
 • 3 x ubytování v kempu v mobilhome
 • služby průvodce
 • výlety dle programu
 • Cena před slevou: 6.990,-
 • Cena po slevě: 3.290,-

Varianta 2

doprava autobusem

 • 3 x ubytování v kempu v apartmánech
 • služby průvodce
 • výlety dle programu
 • Cena před slevou: 6.990,-
 • Cena po slevě: 3.790,-

  

MOBILHOME – 2 ložnice pro 2 -3  osoby se společnou vybavenou kuchyňkou a WC

APARTMÁNY - 2 ložnice pro 2 -3  osoby se společnou vybavenou kuchyňkou a WC

STUDIA – 1 ložnice pro 2 osoby s možností přistýlky s vlastní kuchyní a WC

Cena nezahrnuje:

 • jízdenku na parník celodenní 600 Kč, 10 EUR parkovné a taxy
 • vstupy do navštěvovaných parků a objektů
 • cestovní pojištění
 • příplatek 500,- / os.za ubytování ve 2 lůžkovém samostatném studiu či mobilhome s vlastní kuchyní a soc. zařízením.  

Odjezdy:  

 • Z Brna, z Prahy za příplatek 300,-

Pořadatel si vyhrazuje na změnu programu.

Pokud se zájezd neobsadí minimálním počtem cestujících, vyhrazujeme si právo na změnu termínu na nejbližší možný.

Platnost do:

 • dle termínů

 

Podmínky uplatnění:

Rezervace: Před zakoupením si v cestovní kanceláři ZÁJEZDOVÉ CENTRUM s.r.o. Telefonicky - tel : 775 705 240nebo e-mailem zajezdovecentrum@seznam.cz ověřte dostupnost Vámi vybraného termínu a ubytování, proveďte si rezervaci na Vaše jméno. Po zakoupení co nejdříve uplatněte voucher u cestovní kanceláře ZÁJEZDOVÉ CENTRUM s.r.o. - pošlete číslo voucheru, termín a nástupní místo e-mailem na zajezdovecentrum@seznam.cz, a to nejpozději do 48 h od zakoupení voucheru ! Po zakoupení podepíšete s kanceláří ZÁJEZDOVÉ CENTRUM s.r.o. standardní cestovní smlouvu. Od této chvíle se stáváte klientem cestovní kanceláře.

STORNO: Po podpisu cestovní smlouvy se STORNO řídí VOPCK

 

Pořadatel zájezdu:

Zájezdové Centrum s.r.o.

Čelakovského 503/14, 500 02 Hradec Králové

www.zajezdovecentrum.com

Tel.: 775 705 240