Orlí hnízdo - Solné doly – Termály - skvělý výlet pro každého

Zájezdové centrum s.r.o.

Sleva! ORLÍ HNÍZDO – SOLNÉ DOLY – TERMÁLY Zobrazit větší

Více informací

Jednodenní zájezd na Hitlerovo Orlí hnízdo do oblasti německého kraje Berchtesgaden, s návštěvou solných dolů v Berchtesgadenu a relaxací v nádherných termálních lázních Watzmann.

Podívejte se na horu Kehlstein, na které stojí Orlí hnízdo. Místo je neblaze proslulé tím, že si zde své útočiště vybudoval Adolf Hitler. To ale nic neubírá přírodním krásám této oblasti.Na tento úchvatný vyhlídkový bod se dostaneme výjezdem pomocí speciálně upravených autobusů a výtahem, který vede horou. Poznejte místa, kde se plánovaly novodobé dějiny. Možnost návštěvy rozlehlých bunkrů, hned vedle parkoviště autobusů.

Budete mít možnost kochat se krásou ledovcem vytvořeného jezera Königsee, které se podobá norským fjordům, jen s tím rozdílem, že nemá spojení s mořem. Strmé štíty stoupají přímo od břehů osm kilometrů dlouhé a 1,5 km široké vodní plochy s úžasně čistou vodou. Nad tím vším se tyčí typický rozeklaný štít 2 713 m vysokého Watzmanna, druhé nejvyšší hory Německa, v jejíž úpatí vyvěrají věhlasné termální prameny s bazény, slanou vodou a s výhledy na okolní horské masívy.

Hlavním lákadlem města Berchtesgaden jsou solné doly, Salzbergwerk. Během chvilky se proměníte v pravé horníky a nasednete na vozíky, kterými se kdysi pracovníci dostávali do nitra hory, aby nacházeli nové a nové solné komory. Dnes se v dole stále pracuje, ale technologie už jsou jiné. Díky průzkumným vrtům, ražební technice a vodnímu vyplavování se produkce solinky (z níž se potom v sousedním Bad Reichenhallu sůl kamenná získává), výrazně zvýšila. Mezi hlavní atrakce interaktivní prohlídky je jízda po dřevěných skluzavkách, plavba na dřevěném voru po solném jezeře a několik multimediálních ukázek získávání a využití soli.

730 Kč s DPH

-1 260 Kč

1 990 Kč s DPH

Zakoupením tohoto produktu získáte až 7 věrnostních bodů. Za obsah Vašeho košíku získáte celkem 7 věrnostních bodů , které mohou být převedeny na slevový kupón v hodnotě 7 Kč.


Detail slevy:

  •  Zájezd do Německa na Orlí hnízdo
  •  5 termínů na výběr
  •  V ceně doprava a služby průvodce
  •  Návštěva solných dolů v Berchtesgadenu
  •  relaxace v nádherných termálních lázních Watzmann

 

Informace o zájezdu:

Termíny: 20.7., 20.8., 8.10., 28.10., 12.11.

Cena nezahrnuje: doprava autobusem, průvodce CK, pojištění CK proti úpadku

Odjezdová místa: Odjezd z Prahy, směr české Budějovice. Do Berchtesgadenu příjezd po 7 hodině

 

Program zájezdu:

01:00 – Odjezd z Prahy, směr české Budějovice. Do Berchtesgadenu příjezd po 7 hodině

08:00 – 12:00 Návštěva Orlího hnízda

12:00 – 17:00 Prohlídka městečka / fakultativně možnost návštěvy solných dolů, možnost vyjížďky na jezero Königsee nebo 2 hodinový pobyt v termálních lázních.

17,00 – Odjezd do ČR

 

Platnost voucheru:

Dle termínů.

Podmínky uplatnění:

Rezervace: Před zakoupením si v cestovní kanceláři ZÁJEZDOVÉ CENTRUM s.r.o. Telefonicky tel : 775 705 240nebo e-mailem zajezdovecentrum@seznam.cz ověřte dostupnost Vámi vybraného termínu a ubytování, proveďte si rezervaci na Vaše jméno. Po zakoupení co nejdříve uplatněte voucher u cestovní kanceláře ZÁJEZDOVÉ CENTRUM s.r.o. - pošlete číslo voucheru, termín a nástupní místo e-mailem na zajezdovecentrum@seznam.cz, a to nejpozději do 48 h od zakoupení voucheru ! Po zakoupení podepíšete s kanceláří ZÁJEZDOVÉ CENTRUM s.r.o. standardní cestovní smlouvu. Od této chvíle se stáváte klientem cestovní kanceláře.

STORNO: Po podpisu cestovní smlouvy se STORNO řídí VOPCK

Pořadatel zájezdu:

Zájezdové Centrum s.r.o.

Čelakovského 503/14, 500 02 Hradec Králové

www.zajezdovecentrum.com

Tel.: 775 705 240