Zájezd do Německa na Orlí hnízdo a jezero Königsee

CK Akord, zájezd do Německa

Sleva! Zájezd do Německa na Orlí hnízdo a jezero Königsee Zobrazit větší

Více informací

Sídlo s temnou minulostí i krásy německých Alp

Vyrazte na 1 den do německého Bavorska, kde se v obklopení alpských vrcholků ukrývá jeden z nejtajemnějších objektů v Německu - Orlí hnízdo. Toto horské sídlo využíval během 2. světové války Adolf Hitler a další nacističtí pohlaváři. Strávíte den s prohlídkou Orlího hnízda a podíváte se i k nádhernému jezeru Königsee.

Informace o zájezdu:

 • Termíny: 17.6., 5.7., 26.8.2017
 • V ceně: doprava autobusem, průvodce CK, pojištění CK proti úpadku
 • Odjezdová místa: Praha (z Florence v 0:30 hod.), Beroun – Plzeň – Horšovský Týn – Rozvadov,
 • Termín 17.6. 2017: Praha (z Florence v 0:30 hod.), Beroun – Plzeň – Horšovský Týn – Rozvadov, Tábor, České Budějovice
 • Cena nezahrnuje: vstupy do objektů: výtah, bus a projížďka lodí cca 35 EUR (bude upřesněno), pojištění v zahraničí

Program zájezdu:

Odjezd kolem 0:30 hod. z ulice Na Florenci. Příjezd do Bavorska pod druhou nejvyšší německou horu Watzmann – speciálními autobusy vyjedeme do výšky 1,717 m.n.m., projdeme tunelem do středu hory Kehlstein a vyjedeme výtahem na „Orlí hnízdo“, kde vstoupíme do míst, odkud byla zahájena II. světová válka a kde byla přijímána osudová rozhodnutí o podrobení Evropy (cca 17 €). Navštívíme budovu dokumentace v Obersalzbergu (cca 4 €) s rozsáhlými podzemním kryty – individuálně.  

Poté se vydáme  k jezeru Königsee, které je nejvýše položeným jezerem v Německu a pyšní se neuvěřitelnými 180 m hloubky. Podnikneme vyhlídkovou plavbu lodí k ostrůvku St. Bartholomä (cena cca 16 E). V případě nepřízně počasí navštívíme solné doly nebo Salzburk. Příjezd do Prahy kolem 23 hod.

Orlí hnízdo

Projekt navrhl říšský ministr Martin Bormann jako dárek k 50. narozeninám nacistického vůdce Adolfa Hitlera Orlí hnízdo se však nestalo oblíbeným Hitlerovým místem v Berghofu. Bál se totiž případných komplikací při jízdě výtahem a tak jej navštívil asi jen desetkrát. Berchtesgaden je položený v klidném, ne však úplně odlehlém jihovýchodním cípu Německa, známém jako Rupertiwinkel. Toto město bylo více než kterékoli jiné spojené s nacistickým režimem – přilehlý Obersalzberg si totiž vybral za svůj druhý domov nacistický vůdce Adolf Hitler a také někteří další členové jeho vedení. Poslední pozůstatky Hitlerovy rezidence...

V letech bezprostředně následujících po skončení války zazněly např. z bavorského státního parlamentu návrhy, aby bylo Orlí hnízdo zničeno. Stavba byla totiž považována za něco více, než jenom pozůstatek z doby nacismu. Nakonec však převážil zdravý rozum… Orlí hnízdo je položené necelých 25 km od historického rakouského města Salcburku

890 Kč s DPH

-700 Kč

1 590 Kč s DPH

Zakoupením tohoto produktu získáte až 8 věrnostních bodů. Za obsah Vašeho košíku získáte celkem 8 věrnostních bodů , které mohou být převedeny na slevový kupón v hodnotě 8 Kč.


Detail slevy:

 • Návštěva Orlího hnízda a jezera Königsee
 • 1 denní zájezd pro 1 osobu
 • V ceně doprava autobusem, průvodce CK, pojištění CK proti úpadku
 • Odjezdová místa: Praha (z Florence v 0:30 hod.), Beroun – Plzeň – Horšovský Týn – Rozvadov,
 • Odjezdová místa v termínu 13.5. a 17.6. 2017: Praha (z Florence v 0:30 hod.), Beroun – Plzeň – Horšovský Týn – Rozvadov, Tábor, České Budějovice
 • Cena nezahrnuje: vstupy do objektů: výtah, bus a projížďka lodí cca 35 EUR (bude upřesněno), pojištění v zahraničí

Platnost dle termínů:

 • 17.6. 2017
 • 5.7.2017
 • 20.8. 2017
 • 26.8.2017

Jak uplatnit voucher:

Rezervace: Do 24 h od zakoupení voucheru proveďte rezervaci na tel.: 222 310 259 nebo na emailu ckakord@volny.cz. Bude Vám zaslána cestovní smlouva ze strany CK.

Storno: Po podpisu cestovní smlouvy se STORNO řídí VOPCK.

Pořadatel zájezdu:

CK Akord

Křižíkova 75, Praha 8

Tel.: 222 310 259