60 ti minutová Tibetská nebo klasická masáž + 30 ti minutové prohřátí v infrasauně

Studio Uptala

Sleva! 60minutová Tibetská nebo klasická masáž + 30 ti minutové prohřátí v infrasauně Zobrazit větší

Více informací

Studio Utpala

Naší prioritou je Vaše spokojenost. Proto jsme vždy připraveni Vám poskytnout ty nejlepší služby. Vyberte si z osvědčené nabídky našich masáží. Ať už se jedná o zdravotní problém či příliš stresu a únavy, náš profesionální personál je vám vždy ochotně nápomocen při řešení jakéhokoliv problému. Samozřejmostí je u nás individuální a vždy pozitivní přístup. Těšíme se na Vaši návštěvu.

 

Je libo Tibetskou, nebo klasickou masáž? Cítíte únavu, nebo chcete jenom chvíli relaxovat? Zastavte se do Studia Utpala.

Jedna Ku Nye kúra zahrnuje tři samostatné fáze: ku neboli aplikaci oleje, do kterého se přidávají rozmanité léčivé byliny a koření podle různých druhů nemocí; nye neboli samotnou masážní techniku, jako je tření, poklepávání, hlazení, natahování svalů, šlach, meridiánů a otáčení a tlaková masáž různých bodů; chi neboli očištění olejů za použití hrachové nebo ječmenné mouky, které slouží k prevenci vzniku možné nerovnováhy energií. Tibetská masáž také zahrnuje další terapeutické metody k vyvážení energie čaker.

Klasická masáž může prospět i kloubům díky prokrvení a vybalancování svalových skupin klouby fixujících. Je třeba dodat, že masáž neposiluje svaly, pouze je může připravit na lepší výkon právě díky výše zmíněnému. Každou dekádou je, bohužel, zhruba deset procent svaloviny přeměněno na vazivo. Ke zpomalení tohoto procesu přispívá především pohybová aktivita, avšak i klasická masáž.

Infrasauna přenáší teplo do celého organismu. Svaly a klouby se prohřejí, záda a končetiny budou méně zatuhlé a současně toto teplo napomáhá při léčbě kožních potíží. Pomáhá při únavě od bolesti, detoxikuje organizmus, pomáhá při hubnutí a pročišťuje pokožku.

299 Kč s DPH

-351 Kč

650 Kč s DPH

Bought1 1 Customer

Zakoupením tohoto produktu získáte až 5 věrnostních bodů. Za obsah Vašeho košíku získáte celkem 5 věrnostních bodů , které mohou být převedeny na slevový kupón v hodnotě 5 Kč.


Detail slevy:

Varianta 1

  • 60 ti minutová Tibetská nebo klasická masáž + 30 ti minutové prohřátí v infrasauně

Varianta 2

  • 90 ti minutová Tibetská nebo klasická masáž + 30 ti minutové prohřátí v infrasauně

Varianta 3

  • 120 ti minutová Tibetská nebo klasická masáž + 30 ti minutové prohřátí v infrasauně

 

Podmínky využití poukazu:

  • Po obdržení kuponu se objednávejte přes mail studiomasazi@gmail.com nebo na tel. +420 605 488 180 (nejlépe formou SMS)
  • Rezervovaný termín můžete změnit nebo zrušit nejpozději 24 hodin předem, a to telefonicky, jinak kupon propadá
  • V salonu se prokážete číslem voucheru
  • Otevírací doba: Nepravidelná - dle domluvy

 

Platnost voucheru:

Do 31.7.2017

 

Studio Utpala

Bieblova 3

150 00 Praha 5

+420 605 488 180

studiomasazi@gmail.com

http://www.studioutpala.cz