O Nás

maxnakup je expandující firma, která od roku 2016 šlape na paty již zajetým slevovým portálům. V naší nabídce naleznete spoustu zajímavých, adrenalinových zážitků. Prožijete díky nám příjemné chvíle při relaxaci. Nejen prací živ je člověk, proto pro vás máme v nabídce spoustu skvělých restaurací, které potěší vaše oko a především chuťové buňky. Pro ty, kteří rádi cestují, nabízíme zajímavé tuzemské i zahraniční pobyty. Již nemusíte cestovat jenom prstem po mapě. Pečlivě vybíráme ubytovací zařízení i destinace. Méně je více. U našich nabídek to platí dvojnásob. Apelujeme na kvalitu nabídek a na našich webových stránkách naleznete opravdové TOPky. Chceme pro vás to nejlepší a to také dostanete!

Kdo jsme? Parta mladých, nadšených lidí, kteří mají zkušenosti z oboru v němž podnikáme. Nelíbily se nám praktiky a postupy konkurence, proto jsme se semkli a chceme svou práci dělat jinak, poctivě, pro lidi. Pro vás, naše zákazníky. Spolupracujeme pouze s prověřenými partnery, o které se staráme, jak nejlépe umíme, aby byli se spoluprací s námi spokojení. Partneři nám díky tomu poskytují nabídky té nejvyšší kvality. Díky preciznosti nabídek téměř neřešíme reklamace. Nikdo nám v tomto směru nemůže konkurovat. Všichni svou práci děláme, jak nejlépe dovedeme. Jak je to možné? Práce je naším koníčkem, proto u nás naleznete nejenom skvělé nabídky, ale i pro zákaznický přístup, vlídnost, vstřícnost a porozumění. Nevěříte? Přesvědčte se sami! 

 Žijte s námi na max!

Jak maxnakup.cz funguje:

Maxnakup.cz je oblíbený portál, který se zaměřuje na hromadné nakupování v Čechách, i v zahraničí. Zákazníkům přinášíme denně slevy nejen z oblasti cestovního ruchu, ale také spoustu nových zážitků a gurmánských potěšení.

Každý týden Vám přinášíme desítky nových nabídek z celého Česka i zahraničí. Jsme specialistou na zážitky. Naleznete u nás skvělé nabídky na wellness i víkendové pobyty. Na své si přijdou milovníci adrenalinu i opravdoví gurmáni. U nás si vybere každý.

 

Co u nás nakoupíte:

U nás nakupujete vouchery (dárkové poukazy) na různé služby, případně zboží. Voucher po zaplacení zasíláme na uvedený e-mail.

Jak vytvoříte objednávku:

U dané nabídky kliknete na tlačítko „Nakoupit“, zadáte e-mail. V případě registrace vyplníte potřebné údaje a vyberete způsob platby. Platit můžete kartou online, bankovním převodem, přes službu Twisto, prostřednictvím Benefit Plus, poukázkami Sodexo, případně na fakturu. Nabízíme také možnost platby na kterékoli pobočce Fio banky: https://www.fio.cz/o-nas/kontakty 

Způsob platby:

  1. Platební kartou online – Nejrychlejší možnost, jak se dostanete k vytouženému voucheru. Zasíláme jej okamžitě.
  2. Bankovní převod – Voucher vám zašleme následující pracovní den po přijetí platby na náš účet.
  3. Hotově na jakékoli pobočce Fio banky – Voucher dorazí následující pracovní den: https://www.fio.cz/o-nas/kontakty
  4. Benefit Plus - Pro nákup na maxnakup.cz můžete využít vaše benefity: http://www.benefit-plus.eu/
  5. SodexoPro nákup na maxnaku.cz pomocí vašich benefitů z cafeterie mojeBenefity od Sodexo je potřeba benefity nejprve převést na kredity, kterými jde platit u nás na maxnakup.cz. Zakoupené kredity lze využít na nákup nabídek pouze pro kategorie spadající pod tzv. daňově osvobozené kategorie (cestování, kultura, jazykové kurzy, sport a masáže)
  6. Twisto - Voucher obdržíte ihned. Platba musí proběhnout do 14 ti dnů od zakoupení. Platit můžete kartou, bankovním převodem, nebo v hotovosti na poště či terminálech Sazky.
  7. Zahraniční platby - Můžete zaplatit bankovním převodem na eurový účet, případně kartou online.
  8. Kredity - S pomocí kreditů můžete uhradit celou částku, nebo jenom její část. 1 kredit = 1 Kč. Bližší informace naleznete v sekci "kredity".

 Povolení platby kartou: Platit můžete kartami Visa, MasterCard a Maestro. Pro tuto možnost využití je třeba mít platbu přes internet povolenou od banky. Lze jednoduše zařídit přes zákaznickou linku vaší banky.

Bankovní spojení:

Fio banka CZK: 2800677764/2010

Fio banka EUR: IBAN: CZ6920100000002501185

BIC kód: FIOBCZPPXXX

Jak uplatníte voucher:

Po přijetí platby Vám na e-mail pošleme již vygenerovaný voucher.

Voucher je přenosný a může jej uplatnit kdokoli. Je tedy vhodný i jako dárek.

Refundace:

Pokud jeden zakoupený voucher neuplatníte v době jeho platnosti, dostanete zpět jeho hodnotu v kreditech (s 14 ti denní platností). Napište nám na e-mail info@maxnakup.cz do 14 ti dní po skončení platnosti voucheru a kredity vám budou připsány. Refundaci není možné využít na více voucherů a na ohodnocený, či uplatněný voucher. Pokud máte u voucheru na pobyt, či zájezd objednaný konkrétní termín, refundace bohužel není možná.